Prekių katalogas

Pavasariniai vejos darbai: ekspertai pataria, kaip atsikratyti pelėsio ir kurmių

Šalčio ir sniego nepagailėjusi žiema tapo rimtu išbandymu vejai. Ekspertai atkreipia dėmesį, kad šiemet svarbu pernelyg neskubėti žadinti vejos ir skirti jai kiek daugiau dėmesio, kad ji želtų sveika ir tanki.

Paruoškite sodą pavasariui

Pavasaris jau už kampo ir pagaliau atėjo laikas pasiraitoti rankoves bei užsimauti sodo pirštines. Sudarėme sąrašą, kuris turėtų padėti jums parengti puikiai atrodančio sodo pagrindą. 

Kaip gauti maksimalią naudą iš savo krūmapjovės

Tvarkant savo aplinką, krūmapjovė yra jūsų universaliausias įrankis. Štai keletas patarimų apie tai, kaip saugiai ir efektyviai dirbti su „Husqvarna“ krūmapjove. 

Kaip mulčiuoti žolę ir lapus

Mulčiuodami veją žole ir lapais galite sutaupyti laiko bei pinigų. Čia pateikiame geriausius patarimus dėl vejos mulčiavimo nupjauta žole ir lapais. 

Kaip laistyti veją

Siekiant išlaikyti žalią ir sveiką veją, būtina ją teisingai laistyti. Čia pateikiami „Husqvarna“ patarimai, kaip palaikyti žolei tinkamą drėgmę. 

Kaip tvarkyti sausą veją

Dėl šiaudų jūsų veja gali tapti mažiau patvari, nepakankamai stipri sporto ir kitokiai veiklai, o, blogiausiu atveju, gali nuvysti ir žūti. Čia pateikiami „Husqvarna“ patarimai apie sausos žolės šalinimą ir šiaudų šalinimo įrankius, tokius kaip skarifikatorius. 

Į ką reikia atsižvelgti perkant naują „Rider“ traktoriuką

Ar pjausite didelę veją? Štai keletas dalykų, į kuriuos reikia atsižvelgti prieš perkant vejos traktoriuką. 

Į ką reikia atsižvelgti perkant naują sodo traktoriuką

Perkate naują sodo traktoriuką ir ieškote geriausio varianto? Štai keletas patarimų, padėsiančių jums pasirinkti tinkamą traktoriuką. 

Į ką reikia atsižvelgti perkant sniego valytuvą

Ieškote naujo sniego valytuvo? Štai keletas dalykų, kuriuos reikia apgalvoti prieš jį perkant. 

Apie ką turėtumėte pagalvoti pirkdami kultivatorių

Kultivatoriai labai tinka vejos išardymui ar sodo lysvių paruošimui sėjai. Surinkome keletą patarimų, ką turėtumėte apgalvoti prieš ketindami pirkti naują kultivatorių. Mūsų asortimentą sudaro dviejų skirtingų tipų kultivatoriai: su gale tvirtinamais akėtvirbaliais ir su priekyje tvirtinamais akėtvirbaliais. 

Į ką reikia atsižvelgti perkant naują žoliapjovę

Ieškote įrenginio lyginančio sodo vejos pakraščius? Štai keletas dalykų, į kuriuos reikia atsižvelgti prieš jį perkant. Žoliapjovės yra dviejų pagrindinių tipų: su lenktu velenu ir tiesiu velenu bei daug įvairių priedų, galinčių paversti jūsų žoliapjovę universaliu ir naudingu sodo įrankiu. 

Į ką reikia atsižvelgti perkant pūstuvą

Pūstuvas yra puikus pagalbininkas tvarkant lapus, šiukšles, žolę ir gyvatvorių nuokarpas. Tačiau ką turėtumėte apgalvoti prieš pirkdami naują pūstuvą? Štai keletas dalykų, į kuriuos reikia atsižvelgti prieš jį perkant. Mes turime pūstuvų visiems jūsų poreikiams. Jei žinote, kam jį naudosite, galime padėti jums išsirinkti tinkamą. 

Į ką reikia atsižvelgti perkant naujas gyvatvorių žirkles

Rinkdamiesi gyvatvorių žirkles, atsižvelkite į tai, kokiam darbui jas naudosite. Ar genėsite aukštas, žemas, ar ilgas gyvatvores? Ar formuosite gyvatvorę? Gyvatvorių žirklės būna trijų pagrindinių rūšių: dvipusės, vienpusės ir aukštų gyvatvorių žirklės. Pasirinkite tipą, geriausiai atitinkantį jūsų sodininkavimo poreikius.

Į ką reikia atsižvelgti perkant krūmapjovę

Ar jums reikia naujos krūmapjovės nupjauti didesnį plotą, aukštą žolę, pomiškį arba krūmus ir medelius? Štai keletas dalykų, į kuriuos reikia atsižvelgti prieš perkant krūmapjovę.

Ką apsvarstyti perkant robotą vejapjovę
Ką daryti, kad jūsų veja būtų tobulai nupjauta, nesvarbu, ar lytų, ar šviestų saulė? Štai keletas dalykų, į kuriuos reikia atkreipti dėmesį prieš perkant robotą vejapjovę savo sodui. 
Į ką reikia atsižvelgti perkant vejapjovę

Ketinate pirkti vejapjovę? Pirmiausia reikia atsižvelgti į vejos plotą ir būdą, kuriuo norite jį nupjauti. Štai keletas dalykų, į kuriuos reikia atsižvelgti prieš perkant įrenginį. 

KAIP IŠSIRINKTI DVIRATĮ?

Dviratis – ekologiška dviratė bemotorė transporto priemonė. Kai kuriose šalyse tai labai populiari, o Lietuvoje sparčiai populiarėjanti, transporto priemonė dėl savo praktiškumo, tinkamumo perpildytoms miesto gatvėms, valdžios skatinimo.