Prekių katalogas

Apie ką turėtumėte pagalvoti pirkdami kultivatorių

 • Apie ką turėtumėte pagalvoti pirkdami kultivatorių

  Kultivatoriai labai tinka vejos išardymui ar sodo lysvių paruošimui sėjai. Surinkome keletą patarimų, ką turėtumėte apgalvoti prieš ketindami pirkti naują kultivatorių. Mūsų asortimentą sudaro dviejų skirtingų tipų kultivatoriai: su gale tvirtinamais akėtvirbaliais ir su priekyje tvirtinamais akėtvirbaliais. 

  Atliekate sunkesnius darbus? Įsigykite gale tvirtinamus akėtvirbalius!
  Didelėms ir atviroms teritorijoms labiausiai tinka kultivatorius su priešinga kryptimi besisukančiais gale tvirtinamais akėtvirbaliais ir dideliu darbiniu pločiu.

  Modeliai su gale tvirtinamais akėtvirbaliais skirti naudoti mažai biriai žemei ir tankioms vejoms. Šie įrenginiai su varomais ratukais ir priešinga kryptimi besisukančiais akėtvirbaliais labai efektyviai išpurena žemę. Mūsų galingiausia versija yra „Husqvarna TR 430“.

  Atliekate nesunkius sodo darbus? Įsigykite priekyje tvirtinamus akėtvirbalius!
  Kultivatoriai su priekyje tvirtinamais akėtvirbaliais tinka lengvesniems kraštovaizdžio formavimo darbams, pavyzdžiui, paruošti gėlynus ir sodo lysves. Šie kultivatoriai turi frezas ir 24–85 cm darbinį plotį. Mažesni modeliai puikiai tinka siauresnėms sodo erdvėms, taip pat galima montuoti priedus įvairiems sodo darbams. Siūlome modelių su priekyje tvirtinamais akėtvirbaliais keletą versijų, kaip antai „Husqvarna TF 324“ ir „HusqvarnaT300RS Compact Pro“.

  Bendri patarimai perkant kultivatorių
  Universalioms sodo užduotims atlikti galite įsigyti kultivatorių su priekyje tvirtinamais akėtvirbaliais su priedais grėbti samanoms, tvarkyti pakraščiams, skarifikuoti ir arti. Jei savo sode turite daug mažų lopinėlių ir gėlių lysvių, turėtumėte patikrinti, ar jūsų išsirinktas kultivatorius turi rankenas ar transportavimo ratukus. Siekiant optimalaus manevringumo ir valdymo, mūsų kultivatorius turi atbulinę pavarą.