Prekių katalogas

Į ką reikia atsižvelgti perkant naują „Rider“ traktoriuką

 • Į ką reikia atsižvelgti perkant naują „Rider“ traktoriuką

  Ar pjausite didelę veją? Štai keletas dalykų, į kuriuos reikia atsižvelgti prieš perkant vejos traktoriuką. 

  Tinkamo „Rider“ traktoriuko pasirinkimas daugiausia priklauso nuo žolės, kurią pjausite, tipo ir nuo to, kaip atrodo sodas. Galite rinktis iš mūsų kombinuotų pjovimo agregatų dviejų pjovimo technologijų. Tai galinio išmetimo technologija arba BioClip®. Štai keletas dalykų, kuriais šios technologijos skiriasi viena nuo kitos.

  Galinis aukštesnės žolės išmetimas
  Jei planuojate pjauti aukštesnę, laukinę ar šiurkštesnę žolę, geriau įsigykite vejos traktoriuką su galinio išmetimo pjovimo agregatu, galintį pjauti didelius žolės kiekius.

  BioClip® smulkiai vejai
  Ar turite nepriekaištingai prižiūrimą veją, kuri dažnai pjaunama? Tuomet jūsų vejai labiausiai tinka BioClip®. Smulkiai supjaustytos nuopjovos grįžta į veją kaip trąša. Visi mūsų „Rider“ modeliai turi šią funkciją.

  Visų varančiųjų ratų pavara
  Jei jūsų veja gali būti slidi ar vietomis yra nuolydis, arba jei ketinate naudoti vejos traktoriuką ištisus metus, geriausia investuoti į AWD (visų varančiųjų ratų pavarą). Jis pasižymi geresniu sukibimu, kai to reikia.

  Profesionalams arba namų valdų savininkams
  Jei ieškote vejos traktoriuko profesionaliam naudojimui ištisus metus ir prižiūrėti didesniems plotams, geriausia rinktis mūsų pažangiuosius „Rider“ traktoriukus, pavyzdžiui, R 422Ts AWD, kuriame įrengtos tokios funkcijos kaip priekiniai žibintai, valandų skaitiklis su priminimo apie techninę priežiūrą funkcija ir „Premium“ sėdynė. Jei esate namų valdos savininkas, tikriausiai jums geriau tiktų vienas iš mažesnių modelių, nes jį patogiau laikyti. Taip pat tinka „Rider“ traktoriukas su akumuliatoriumi, neskleidžiantis išmetamųjų dujų, nekeliantis triukšmo ir galintis dirbti iki 90 minučių.

  Lengva vairuoti ir manevruoti
  Visi mūsų „Rider“ traktoriukai turi priekyje montuojamus pjovimo agregatus, todėl galėsite geriau kontroliuoti savo darbo plotą. Su šio tipo pjovimo agregatu taip pat galėsite pasiekti po krūmais ir pjauti arti tvorų bei sienų.

  Taip pat siūlome unikaliai sustiprintą vairą, kuriuo labai lengva valdyti mūsų „Rider“ traktoriuką. Dirbsite efektyviau ir greičiau, pasieksite puikių rezultatų, įdėdami mažiau pastangų. Be to, platus priedų asortimentas padės jums nudirbti kitus sodo darbus ištisus metus. Ar įsigyti įrenginį su visais varomais ratais, ar ne, sprendžiate jūs. 

  Į ką reikia atsižvelgti perkant „Husqvarna“ „Rider“ traktoriuką
  Patikrinkite visus galimus priedus, skirtus surinkti žolę, lapus ir šiukšles, tokius kaip šepetys. Taip pat – samanų grėblys, skarifikatorius, barstytuvas ir priekaba vejos paruošimui, sniego peilis, sniego pūstuvas arba priekyje montuojamas šepetys nuvalyti įėjimams ir keliams ištisus metus.