Prekių katalogas

Kaip gauti maksimalią naudą iš savo krūmapjovės

 • Kaip gauti maksimalią naudą iš savo krūmapjovės

  Tvarkant savo aplinką, krūmapjovė yra jūsų universaliausias įrankis. Štai keletas patarimų apie tai, kaip saugiai ir efektyviai dirbti su „Husqvarna“ krūmapjove. 

  Pirmiausia, jei planuojate išvalyti didelį plotą, nustatykite bendrą planą. Tada jums nereikės darbo metu sustoti ir išsiaiškinti, ką toliau daryti. Taip sutaupysite daug laiko. Visada vaikščiokite sistemingai, kad būtų galima laiku grįžti kitam degalų papildymui. Ir, jei dirbate ant kalvos, pradėkite nuo apačios ir palaipsniui lipkite į viršų, užuot vaikščioję aukštyn ir žemyn. 

  Saugos įranga 

  Dirbdami su krūmapjove dėvėkite apsauginius drabužius:

  • Šalmą su apsauginiu skydeliu ir klausos apsaugos priemonėmis
  • Pjovimui atsparius drabužius
  • Apsaugines pirštines
  • Sustiprintus batus arba aulinius batus 

  Nustatymas
  Prieš pradėdami darbą, įpraskite tikrinti peilius ar bet kokią pjovimo įrangą, kad ant jos nebūtų matomų įtrūkimų, ir įsitikinkite, kad:

  1. Fiksavimo veržlė ir degalų dangtelis yra tinkamai priveržti
  2. Disko apsauga nėra pažeista
  3. Droselis, sustabdymo jungiklis ir duslintuvas veikia kaip numatyta
  4.  Peilis nesisuka, kai variklis veikia tuščiąja eiga
  5. Laikymo diržai yra patogiai sureguliuoti ir veikia saugos išjungiklis 

  Darbo pradžia
  Įsitikinkite, kad jums dirbant žmonės nestovi šalia jūsų. Tinkamas yra ne mažesnis kaip 10 metrų atstumas. Pastatykite įrenginį ant žemės, ant tvirto paviršiaus. Pjovimo dalis turi būti atokiau nuo aplinkinių objektų. Prispauskite įrenginį viena ranka, bet ne koja, ir kita ranka patraukite starterio rankeną. Traukite ją lėtai, kol pajusite pasipriešinimą, tuomet truktelėkite ją tvirtai ir greitai. Kai variklis užsiveda, nepamirškite iš naujo nustatyti sklendės valdiklio.

  Laikymo diržas
  Naudodami pagalbinį laikymo diržą, efektyviai paskirstote krūmapjovės svorį ir sukuriate gerą pusiausvyrą, taip įrenginys tampa lengvesnis ir manevringesnis. Be to, kritiniu atveju laikymo diržas turi greito atjungimo funkciją, kuri suteikia jums galimybę akimirksniu numesti krūmapjovę. Prieš pradėdami įsitikinkite, kad žinote, kaip tai veikia. 

  Kaip sureguliuoti krūmapjovę
  Kai sureguliuosite diržą, kad jis tiktų jūsų kūnui, pereikite prie pačios krūmapjovės. Trys dalykai, kuriuos galite sureguliuoti maksimaliam saugumui ir efektyvumui užtikrinti:

  1. Kilpa. Kai atleidžiate rankeną, pjovimo diskas turėtų švelniai balansuoti ant žemės. Norėdami tai atlikti, sureguliuokite pakabos kilpą ant veleno, kol pasieksite tinkamą pusiausvyrą. Norėdami pasiekti geriausią rezultatą, tai darykite su pusiau pilnu baku.
  2. Vairas. Vairą galima lengvai reguliuoti į šonus. Nustatykite jį taip, kad jis būtų tiesiai prieš jūsų rankas.
  3. Rankenos. Nustatykite rankenas taip, kad jūsų alkūnės kampas būtų maždaug 120°, kai krūmapjovė laisvai kabo. Būkite atsargūs, kad nepakreiptumėte vairo, nes tokiu būdu krūmapjovė pernelyg priartės prie jūsų kūno.