Prekių katalogas

Į ką reikia atsižvelgti perkant naują sodo traktoriuką

 • Į ką reikia atsižvelgti perkant naują sodo traktoriuką

  Perkate naują sodo traktoriuką ir ieškote geriausio varianto? Štai keletas patarimų, padėsiančių jums pasirinkti tinkamą traktoriuką. 

  Darbui tinkamas dydis
  Apskritai, jei jūsų sodas didesnis ir su daugiau atvirų erdvių, svarbiau, kad sodo traktoriukas turėtų didesnį pjovimo plotį. Tačiau jei yra daug kliūčių, pavyzdžiui, medžių ir krūmų, geriau rinktis mažesnį sodo traktoriuką, kad jis pavažiuotų siaurais takais. „Husqvarna“ sodo traktoriukų asortimente siūlome 77–137 cm pjovimo pločio traktoriukus.

  Ar reikia rinktuvo, ar šoninio išmetimo?
  „Husqvarna“ sodo traktoriukai padės jums pasiekti geriausių rezultatų, nes naudojami geriausiai jūsų vejos tipą atitinkantys pjovimo metodai. Pasirinkite modelį su integruotu rinktuvu, jei norite surinkti nupjautą žolę ir gauti tvarkingą rezultatą. Norėdami pjauti greitai ir efektyviai, pasirinkite šoninio išmetimo traktoriuką. Kai jūsų veją prireiks tręšti, perjunkite BioClip® (mulčiavimo) režimą.

  Dar universalesni priedai
  Mūsų sodo traktoriukuose gali būti montuojami įvairūs priedai, kad galėtumėte naudoti traktoriuką įvairesniems tikslams ištisus metus. Pavyzdžiui, galite naudoti jį kaip lapų rinktuvą, samanų grėblį, skarifikatorių ir barstytuvą vejos paruošimui, su priekyje sumontuotu šepečiu arba kaip sniego valymo peilį ar sniego valytuvą įvažiavimų ir takų valymui, taip pat galima tvirtinti priekabą, kad jūsų darbas sode taptų lengvesnis. 

  Transmisijos pasirinkimas
  Sodo traktorių su hidrostatine transmisija daug lengviau valdyti nei traktorių su mechanine pavarų dėže. Su rankine transmisija turite stabdyti traktorių kaskart, kai perjungiate pavarą. Hidrostatinė transmisija leidžia tolygiai perjungti jas vairuojant.

  Yra du skirtingi hidrostatinės transmisijos sprendimai. Siekiant užtikrinti maksimalų komfortą, rinkitės traktorių su pedalais valdoma transmisija, kur atskirais pedalais galima kontroliuoti judėjimo pirmyn ir atgal greitį ir kryptį. Kitas variantas yra svirtimi valdoma hidrostatinė transmisija. Svirtis yra ant sparno ir lengvai pasiekiama iš vairuotojo sėdynės.

  Štai keli faktai, padėsiantys jums išsirinkti tinkamą traktoriuką:

  1. Sodo traktoriukas su integruotu rinktuvu turi efektyviausią rinkimo sistemą.
  2. Pjaunant aukštą ir šiurkščią žolę, efektyviausia naudoti šoninio išmetimo pjovimo agregatą
  3. Naudojant įvairių tipų priedus, mūsų traktoriukus galima pritaikyti surinkimui, BioClip® pjovimui ir išmetimui, kad jie atitiktų jūsų vejos tipą ir pjovimo įpročius.
  4. Dauguma traktoriukų su integruotais rinktuvais (CT / CTH modeliams) standartiškai tiekiami su BioClip® kaiščiu, tuo tarpu galinio išmetimo deflektorių galima įsigyti kaip priedą.
  5. Daugumoje šoninio išmetimo traktoriukų gali būti sumontuotas 2 arba 3 talpyklų rinktuvo priedas.
  6. Visuose šoninio išmetimo traktoriukuose gali būti sumontuoti BioClip® pjovimo priedai.
  7. Kadangi traktoriukai su integruotais rinktuvais neturi deflektorių, išsikišančių pro pjovimo agregato šoną, jie gali dirbti siauresnėje erdvėje nei modeliai su šoniniu išmetimu.