Prekių katalogas

Į ką reikia atsižvelgti perkant krūmapjovę

 • Į ką reikia atsižvelgti perkant krūmapjovę

  Ar jums reikia naujos krūmapjovės nupjauti didesnį plotą, aukštą žolę, pomiškį arba krūmus ir medelius? Štai keletas dalykų, į kuriuos reikia atsižvelgti prieš perkant krūmapjovę.

  Krūmapjovės yra puiki pagalba žemės ir miškų savininkams. Jos naudojamos viskam – pradedant vejos priežiūra, baigiant aukštos žolės, krūmokšnių ir krūmynų nupjovimu. Jei žinote, kam naudosite įrenginį, galime padėti jums išsirinkti tinkamą.

  Ar ketinate jį naudoti kaip profesionalas?
  Profesionaliam naudojimui svarbu pasirinkti krūmapjovę su ilgesniu tarnavimo laiku, taip pat pritaikytą jūsų planuojamam atlikti darbui.

  Kokio dydžio įrenginį pasirinkti?
  Profesionalams svarbiau pasirinkti tinkamo dydžio krūmapjovę, o ne tiesiog galingiausią modelį. Galingas variklis padės jums lengviau pjauti kietesnius augalus, tačiau galingesnis įrenginys taip pat yra ir sunkesnis. Tai gali varginti, ypač dirbant ilgą laiką, todėl darbas bus mažiau efektyvus. Jei dirbate kaip profesionalai, galbūt pageidausite rinktis iš kelių krūmapjovių, atsižvelgiant į darbo krūvį, kurį atliekate. Tačiau vidutinis naudotojas turėtų įsitikinti, kad įrenginys yra pakankamai galingas ir lengvai susidoros su reikiamu darbu.

  Puikiai tinka namų valdų savininkams
  Jei prižiūrite mažos ar vidutinio dydžio sodybos ar kaimo sodo krūmus, gyvatvores ir mažus medžius, šiam darbui ypač tiks vidutinio dydžio krūmapjovė. Galite pakeisti galvutes priklausomai nuo to, ar pjaunate žolę, ar kietesnius augalus. Šios krūmapjovės yra patogios, universalios ir paprastos naudoti.

  Ar lengva naudoti šį įrenginį?
  Rinkdamiesi krūmapjovę, taip pat turėtumėte įvertinti, ar nesudėtinga pakeisti pjovimo diskus ir žoliapjovės galvutes. Taip pat patikrinkite, ar nesunku pakeisti lynelį, jei naudojama žoliapjovės galvutė, taip pat, ar padavimo mechanizmas yra praktiškas. „Husqvarna“ krūmapjovės turi „Tap-&Go“ padavimo sistemą, o tai reiškia, kad žoliapjovės lynelis paduodamas automatiškai, kai žoliapjovės galvutė spustelėjama žemyn. 

  Į ką reikia atsižvelgti perkant krūmapjovę 

  1. Svarbu, kad su krūmapjove būtų lengva pradėti dirbti, ypač jei neturite patirties.
  2. Didelė galia, didelis sukimo momentas ir staigus pagreitėjimas yra svarbūs, kai pjaunama vegetacijos laikotarpiu, tačiau nesirinkite pernelyg sunkaus įrenginio, jei dirbate ištisas dienas.
  3. Įsitikinkite, ar diržai paskirsto krūvį, kad būtų patogu naudoti ir našiai dirbti.
  4. Patikrinkite, ar rankenas galima pakreipti atsižvelgiant į veleno padėtį, kad būtų išvengta netolygios nugaros apkrovos.
  5. Patikrinkite, ar galima sulenkti rankenas įrenginį pervežant ir laikant.
  6. Mūsų varikliai turi išmetamųjų dujų kontrolės sistemą, padedančią neteršti tiek jūsų darbo aplinkos, tiek bendros aplinkos.