Prekių katalogas

Į ką reikia atsižvelgti perkant pūstuvą

 • Į ką reikia atsižvelgti perkant pūstuvą

  Pūstuvas yra puikus pagalbininkas tvarkant lapus, šiukšles, žolę ir gyvatvorių nuokarpas. Tačiau ką turėtumėte apgalvoti prieš pirkdami naują pūstuvą? Štai keletas dalykų, į kuriuos reikia atsižvelgti prieš jį perkant. Mes turime pūstuvų visiems jūsų poreikiams. Jei žinote, kam jį naudosite, galime padėti jums išsirinkti tinkamą. 

  Rankinis įrenginys ar įrenginys-kuprinė?
  Įsigyjant pūstuvą, svarbu apgalvoti, kam jis bus naudojamas. Jei naudojate jį trumpesnį laiką ir mažesniems šiukšlių kiekiams, geriau pasirinkti lengvą, paslankų rankinį lapų pūstuvą, tokį kaip Husqvarna 125B. Jei dirbate ilgiau ir turite nupūsti didesnį kiekį, geriau rinktis pūstuvą-kuprinę.

  Pūstuvai-kuprinės skirstomi į dvi kategorijas – apskritai profesionaliai veiklai ir sudėtingesnėms užduotims atlikti. Galingiausias pūstuvas yra Husqvarna 580BTS, turintis filtruoto oro įsiurbimą, užtikrinantį ilgesnį veikimo laiką ir neproblemišką naudojimą.

  Paverskite pūstuvą dulkių siurbliu
  Pūstuvą galima paversti dulkių siurbliu siurbti nuo žemės žolę, jos nuopjovas ir lapus. Tai ypač naudinga tuomet, kai nenorite pūsti šiukšlių aplink, pavyzdžiui, aplink tvenkinį ar šalia pastatyto automobilio. Husqvarna 125BVx tiekiamas su pridėtu siurbimo rinkiniu.

  Akumuliatorinį ar benzininį?
  Šiuolaikiški pūstuvai su akumuliatoriais yra lengvi, tvirti, itin tylūs ir beveik be vibracijos. Visiems „Husqvarna“ gaminiams naudojamas to paties tipo kroviklis, o 4,2 Ah akumuliatoriaus įkrovimas trunka 30–50 minučių. Su papildomais akumuliatoriais arba akumuliatoriumi-kuprine galėsite dirbti visą dieną. Pūstuvai su akumuliatoriais puikiai tinka darbams vidaus patalpose arba dirbant triukšmui jautriose vietose, pavyzdžiui, ligoninėse, prekybos centruose, mokyklose ir miesto parkuose. Jei atliekate sunkesnį darbą, kaip antai perkeliate daug šlapių lapų, rekomenduojame apsvarstyti benzininį pūstuvą-kuprinę, nes jis labiau tinka šiam darbui. 

  Į ką reikia atsižvelgti perkant pūstuvą 

  1. Įsitikinkite, kad juo lengva dirbti.
  2. Pasirinkite pūstuvą su maža vibracija, kad išvengtumėte nuovargio ir traumų, kurias gali sukelti vibracija.
  3. Patikrinkite, ar įrenginio oro greitis ir oro srautas pakankami numatytam darbui atlikti.
  4. Jei dirbsite daug valandų, patikrinkite, ar pūstuvas-kuprinė yra su patogiomis petnešomis ir ar turi klubų diržą bei plačius pečių diržus apkrovos sumažinimui.