Prekių katalogas

Į ką reikia atsižvelgti perkant sniego valytuvą

 • Į ką reikia atsižvelgti perkant sniego valytuvą

  Ieškote naujo sniego valytuvo? Štai keletas dalykų, kuriuos reikia apgalvoti prieš jį perkant. 

  Norėdami išsirinkti jūsų poreikiams geriausiai pritaikytą sniego valytuvą, turėtumėte įvertinti ploto, kurį ketinate nuvalyti, dydį ir jūsų šalies sričiai būdingas sniego sąlygas. Sniego valytuvas su galingu varikliu ir dideliu darbiniu pločiu taupys jūsų laiką, jei plotas yra didelis ir padengtas giliu sniegu. Mažesniems plotams, padengtiems sausu sniegu, reikia mažiau galios. „Husqvarna“ sniego valytuvų asortimente yra keli skirtingo variklio dydžio ir 61–76 cm darbinio pločio valytuvai.

  Vienpakopiai valytuvai lengviems namų ūkio darbams
  Vienpakopis valytuvas yra paprastesnio tipo įrenginys, puikiai tinkantis nukasti mažesnį sniego kiekį aplink jūsų namus. Kitaip nei dvipakopis valytuvas, vienpakopis valytuvas neturi ventiliatoriaus sparnuotės. Jis taip pat neturi varomų ratukų; į priekį jį varo sraigto varžtas.

  Dvipakopiai valytuvai gilesniam sniegui
  Dvipakopiai modeliai veiksmingiausi valant sunkų ir susigulėjusį sniegą. Dvipakopiai reiškia, kad sniegas pereina per įrenginį dviem etapais: pirmuoju – per sraigto varžtą, po to greitai besisukanti sparnuotė jį išmeta per kanalą. Dvipakopiai modeliai taip pat turi varomus ratukus.

  Kiti dalykai, į kuriuos reikia atsižvelgti perkant sniego valytuvą:
  Sniego valytuvu su vairo stiprintuvu lengviau manevruoti nei kitais modeliais. Pasirinkite modelį su aukštesniu vairu, jei reikia daryti daug posūkių arba jei valote didelius atvirus plotus, kur reikia daug kartų judėti pirmyn ir atgal, arba nukasant sniegą nuo vingiuotų takų.

  • Kad nekiltų rūpesčių dėl variklio paleidimo šaltu oru, galite pirkti modelį su elektriniu starteriu. Tai puiki pagalba, ypač itin šaltomis dienomis.
  • Norėdami patogiau dirbti esant ypač žemai temperatūrai, pasirinkite sniego valytuvą su šildomomis rankenomis.