Prekių katalogas

Į ką reikia atsižvelgti perkant naujas gyvatvorių žirkles

 • Į ką reikia atsižvelgti perkant naujas gyvatvorių žirkles

  Rinkdamiesi gyvatvorių žirkles, atsižvelkite į tai, kokiam darbui jas naudosite. Ar genėsite aukštas, žemas, ar ilgas gyvatvores? Ar formuosite gyvatvorę? Gyvatvorių žirklės būna trijų pagrindinių rūšių: dvipusės, vienpusės ir aukštų gyvatvorių žirklės. Pasirinkite tipą, geriausiai atitinkantį jūsų sodininkavimo poreikius.

  Dvipusės gyvatvorių žirklės formavimui
  Dvipuses gyvatvorių žirkles geriausia rinktis, jei formuojate gyvatvores, ir jas naudoti galima karpant ne aukštesnę nei krūtinės aukščio gyvatvorę. Siekiant didesnio lankstumo ir geresnės ergonomikos karpant gyvatvorių šonus, dvipusėse gyvatvorių žirklėse taip pat gali būti įrengta reguliuojama galinė rankena.

  Vienpusės gyvatvorių žirklės didesniam plotui
  Vienpusės gyvatvorių žirklės daugiausia skirtos tiesiam gyvatvorių kirpimui. Pjovimo juostos su dantimis peilis vienoje pusėje gali būti ilgesnis, o pats įrenginys nebus per sunkus. Su ilgesniu peiliu galėsite užkabinti didesnius plotus vienu mostu.

  Aukštų gyvatvorių žirklėmis pasieksite toliau
  Aukštų gyvatvorių žirklės naudojamos kirpti aukštas ir žemas gyvatvores, taip pat dirvos dangą. Su aukštų gyvatvorių žirklėmis galite kirpti aukštas gyvatvores be kopėčių. Kadangi pjovimo juostą galima pasukti kampu, dirbsite greičiau ir pjaudami lengviau pasieksite žemas arba aukštas gyvatvores. Variklis veikia kaip pjovimo juostos atsvara, todėl jums dirbant įrenginys išlieka pusiausviras.

  Gyvatvorių žirklės su akumuliatoriumi
  Šiuolaikiškos krūmapjovės su akumuliatoriumi yra tvirtos, itin tylios ir beveik be vibracijos. Visiems „Husqvarna“ gaminiams naudojamas to paties tipo kroviklis, o 4,3 Ah akumuliatoriaus įkrovimas trunka apie 30–50 minučių. Su papildomais akumuliatoriais arba akumuliatoriumi-kuprine galėsite dirbti visą dieną. Gaminiai su akumuliatoriais puikiai tinka darbams viešosiose ir triukšmui jautriose vietose, pavyzdžiui, šalia ligoninių, globos namų, miesto parkų ir mokyklų. 

  Štai keli jums padėsiantys faktai: 

  1. Patikrinkite, ar gyvatvorių žirklės turi veiksmingą vibracijos slopinimo sistemą, kad jomis būtų geriau ir patogiau naudotis.
  2. Tiek jums, tiek aplinkai geriau rinktis gyvatvorių žirkles su emisijų išmetimo kontrole.
  3. Pasirinkite gyvatvorių žirkles su tam darbui, kurį ketinate atlikti, tinkamo ilgio pjovimo juosta.