Prekių katalogas

Rider traktoriukai su pjovimo agregatu

 • Pažinkite Husqvarna Rider sodo traktoriukus su pjovimo agregatu – inovatyvius ir veiksmingus žolės pjovimo sprendimus, skirtus įvairiems vejos plotams ir sąlygoms.

  Su šiais aukštos kokybės sodo traktoriukais galite lengvai, greitai ir patogiai atlikti vejos priežiūros darbus, užtikrinant puikius rezultatus ir ilgalaikį našumą.

  Husqvarna Rider traktoriukai yra pagaminti naudojant pažangiausias technologijas, užtikrinant galingumą, patikimumą ir ilgaamžiškumą. Jų unikalus dizainas leidžia lengvai pasiekti sunkiai prieinamas vietas, o pjovimo agregatas suteikia išskirtinį pjovimo ir mulčiavimo rezultatą.

  Šioje kategorijoje rasite įvairių Husqvarna Rider traktoriukų modelių su pjovimo agregatais, pritaikytus skirtingiems poreikiams ir biudžetams. 

  Husqvarna Rider traktoriukai su pjovimo agregatu pasižymi lengvu valdymu, komfortiškomis sėdynėmis, hidrostatiniais varikliais ir kitais patogumais, kurie padeda atlikti darbus greičiau ir be pastangų. Be to, šie traktoriukai yra lengvai prižiūrimi ir turi ilgą tarnavimo laiką, todėl yra puikus ilgalaikis investicijos pasirinkimas.

  Kaina 4599 
  Kaina 3399 
  Kaina 2999