Prekių katalogas

Rider traktoriukai be pjovimo agregato

 • Susipažinkite su Husqvarna Rider sodo traktoriukais be pjovimo agregatu, kurie suteikia galimybę pritaikyti įrenginį pagal savo individualius poreikius ir vejos priežiūros užduotis.

  Šie aukštos kokybės sodo traktoriukai sukuria puikų pagrindą, prie kurio galite pridėti papildomų priedų ir prietaisų, esančių mūsų kitose kategorijose.

  Husqvarna Rider traktoriukai yra pagaminti naudojant pažangiausias technologijas, užtikrinant galingumą, patikimumą ir ilgaamžiškumą. Šių traktoriukų unikalus dizainas leidžia lengvai pasiekti sunkiai prieinamas vietas, o galimybė pasirinkti tinkamą pjovimo agregatą padeda sukurti efektyvų ir lankstų žolės pjovimo sprendimą.

  Mūsų kategorijoje rasite įvairių Husqvarna Rider traktoriukų modelių be pjovimo agregato, pritaikytų skirtingiems poreikiams ir biudžetams.

  Pasirinkę Husqvarna Rider traktoriuką be pjovimo agregato, galite naršyti mūsų kitas kategorijas ir išsirinkti tinkamą pjovimo agregatą bei kitus priedus, atitinkančius jūsų poreikius. Šie traktoriukai pasižymi lengvu valdymu, komfortiškomis sėdynėmis, hidrostatiniais varikliais ir kitais patogumais, kurie padeda atlikti darbus greičiau ir be pastangų.

  Kaina 9799 
  10799  Sutaupykite 1000 
  Kaina 8299 
  Kaina 8399 
  Kaina 7999 
  Kaina 6899 
  Kaina 6299 
  Kaina 6099 
  Kaina 3999