Prekių katalogas

MOTOBLOKAS TEXAS COMBI 800TGE BAZĖ

 • MOTOBLOKAS TEXAS COMBI 800TGE BAZĖ

  Kaina 879 
  Netinka kaina? Siūlyk savo!
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Sandėlyje esančios prekės pristatomos per 1-3 darbo dienas po apmokėjimo.

  Šios prekės mūsų sandėlyje nėra, tiekimo terminas gali būti ilgesnis. Prekę galima užsakyti, tačiau turėsite sulaukti vadybininko patvirtinimo. 

  Į krepšelį 
  Lizingo skaičiuoklės
  • sbl
  • ml
  Gamintojas
  Texas
 • Motoblokas TEXAS COMBI 800TGE yra universalus ir galingas daugiafunkcis įrenginys, leidžiantis dirbti su įvairiais skirtingais priedais, tokiais kaip: sniego pūtikas, šlavimo šepetys, peilis sniegui, priekaba ir kt.

  Motoblokas komplektuojamas su patikimu bei galingu Texas TG725ES 4 kW benzininiu varikliu ir 230V elektriniu starteriu t.y. įjungiamas mygtuko paspaudimu, ypač palengvinantis užvedimą esant žemai temperatūrai. Turi 4 pavarų greičių dėžę su kuria galite optimaliai dirbti tiek su sniego valytuvu, tiek su šluota, kurių kiekvienas reikalauja savo darbo tempo. 4 pavara užtikrina tikrai gerą transportavimo greitį, viršijantį 5 ​​km/val. Pavarų greičiai į priekį: nuo 1.5 iki 5.9 km/val. Atbulinės pavaros greitis: 2.3 km/val.

  Texas Combi 800 TGE motoblokas yra idealus tiek privatiems, tiek profesionaliems vartotojams. Pvz: savivaldybėms, parkų ir kelių skyriams, rangovams, smulkiam verslui, parduotuvėms, automobilių stovėjimo aikštelėms, degalinėms, žemės ūkio ir privačių namų savininkams.

  Specialiai sukurta Teksas „Click'n Go“ padargų sistemos jungtis leidžia pakeisti įrankius greitai ir patogiai. Sankabos letena užtikrina minimalų triukšmą bei vibraciją dirbant. Mašina taip pat turi išmanią atraminę koją, kuri išlaiko mašiną vertikalioje padėtyje, kai padargai nuimami. Teksas padargų sistemos jungtis yra patvirtinta CE ir yra kruopščiai išbandyta nuo -30° iki +30° temperatūroje.

  Motobloko 16" colių padangos su giliu protektoriumi užtikrina optimalų sukibimą su slidžiu paviršiumi, kad mašina neprarastų galios važiuojant, pavyzdžiui su sniego valytuvu.