Prekių katalogas

Elektrinis paspirtukas Neoline T26

 • Elektrinis paspirtukas Neoline T26

  Kaina 359 
  449  Sutaupykite 90 
  Netinka kaina? Siūlyk savo!
  Preliminarus pristatymo terminas : 2 - 3 d. d.
  Sandėlyje esančios prekės pristatomos per 1-3 darbo dienas po apmokėjimo.

  Šios prekės mūsų sandėlyje nėra, tiekimo terminas gali būti ilgesnis. Prekę galima užsakyti, tačiau turėsite sulaukti vadybininko patvirtinimo. 

  Į krepšelį 
  Lizingo skaičiuoklės
  • sbl
  • ml
 • Elektrinis paspirtukas NEOLINE T26 idealiai tinka tiems, kurie mėgsta modernų dizainą ir vertina subalansuotą kainos ir kokybės santykį. Lengvas, patikimas ir praktiškas modelis, maksimaliai pritaikytas naudoti šiuolaikinėmis didmiesčio sąlygomis.

  VARIKLIS-RATAS
  Variklio ratas yra ant galinio rato, o tai suteikia šiuos privalumus:
  – Galimybė išnaudoti visą elektrinio stabdžio galią be jokių apribojimų;
  – Raitelio kilimo į kalną užtikrinimas dideliu kampu;
  – Geresnis valdymas ant slidžių paviršių;
  – Neslysta važiuojant įkalne

  STABDYMAS: NEOLINE T26 modelis turi dviejų tipų stabdžius – priekinius būgninius ir elektroninius (E-ABS). Priekinis būgninio tipo stabdys yra uždengtas rato viduje, todėl yra labai patikimas ir ilgaamžis. Jautri elektroninio stabdžio reakcija leidžia lėtėti aktyviau ir sklandžiau.

  APŠVIETIMAS: NEOLINE T26 modelyje yra įmontuoti galiniai žibintai, o priekinė LED lemputė turi galimybę reguliuoti savo ryškumą ir šviesos spindulio kampą.

  RATAI: Pripučiamos 10,5 colio pločio bekamerės NEOLINE T26 padangos turi platų ir gilų protektorių, kuris suteikia geresnį sukibimą sunkiomis sąlygomis dėl didesnio kontakto su kelio danga. Be to, dėl plataus ir gilaus protektoriaus ratai efektyviai slopina vibracijas važiuojant įvairiais paviršiais.

  LANKSTYMO MECHANIZMAS: Paspirtuko lankstymas niekada nebuvo paprastesnis – žmogui tereikia paspausti tik vieną rankenėlę, esančią priekinėje vairo kolonėlės dalyje, o tada tiesiog pritvirtinti vairo kolonėlę prie paspirtuko galinio sparno. Paprastas ir lengvas fiksavimo mechanizmas, kuris kartu su aviaciniu aliuminiu užtikrins mechanizmo patikimumą ir ilgaamžiškumą.

  EKRANO INFORMACIJA: Informacinis ekranas praneša apie akumuliatoriaus įkrovimo būseną, pasirinktą greičio režimą (Eco, Standard ir Drive), esamą greitį, nuvažiuotą atstumą ir žibintų veikimo būseną.

  Rėmas: aliuminis, naudojamas orlaiviuose
  Baterija: 36 V/10h
  Įkrovimo laikas: iki 8 valandų
  Variklio galia: 350W
  Didžiausias greitis: 25 km/val
  Visas akumuliatoriaus veikimo nuotolis: iki 40 km
  Stabdžiai: priekiniai būgniniai ir galiniai elektriniai stabdžiai
  Ratai: 10,5" - priekiniai ir galiniai bekameriai
  Išmatavimai sulankstyti: 1120x440x410 mm
  Matmenys išskleidus: 1120x440x1185 mm
  Svoris: 13,8 kg
  Droselis: gaidukas
  Kruizo kontrolė: Taip