Prekių katalogas

Husqvarna 572XPG

 • Husqvarna 572XPG

  Kaina 1419 
  Netinka kaina? Siūlyk savo!
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Sandėlyje esančios prekės pristatomos per 1-3 darbo dienas po apmokėjimo.

  Šios prekės mūsų sandėlyje nėra, tiekimo terminas gali būti ilgesnis. Prekę galima užsakyti, tačiau turėsite sulaukti vadybininko patvirtinimo. 

  Į krepšelį 
  Lizingo skaičiuoklės
  • sbl
  • ml
  Prekės ženklas
  Husqvarna
  Gamintojas
  Husqvarna
  Galingumas
  4.3 kw
  Svoris
  6-7 kg
 • Sverdamas tik 6,8 kg ir turėdamas galingą 4,3 kW variklį, 572XP®, lyginant su kitais HUSQVARNA panašaus poslinkio pjūklais, būdingas geresnis galios ir svorio santykis ir 12 % didesnis našumas nei buvusių lygiaverčių modelių. Nepriekaištingas aušinimas ir galingas filtravimas reiškia didesnį patvarumą ir efektyvumą, o pažangi konstrukcija ir paprastas valdymas užtikrina didelį našumą, net jei naudojamos ilgos kreipiamosios juostos. AutoTune™, Air Injection™ ir maža vibracija našų darbą užtikrina visai dienai.

  Gamintojas: Husqvarna
  Galia: 4.3 kW
  Cilindro darbinis tūris: 70.6 см³
  Svoris (be pjovimo įrangos): 6.8 kg

  Air Injection™ sistema: Tai išcentrinė oro valymo sistema, leidžianti rečiau valyti oro filtrą, o tai užtikrina paprastesnį eksploatavimą ir mažesnį susidėvėjimą.

  X-Torq®: Kuro sąnaudų ir išmetamųjų teršalų lygis atitinka griežčiausius pasaulyje aplinkosaugos reikalavimus

  „LowVib®“: Efektyvi vibracijos slopinimo sistema absorbuoja vibraciją, apsaugodama naudotojo rankas.

  Smart Start®: Variklio ir starterio konstrukcija leidžia greitai ir lengvai užvesti. Starterio lynelio pasipriešinimas dabar mažesnis iki 40%.

  RevBoost™: Dėl spartaus greitėjimo ir didesnio grandinės greičio galima puikiai genėti.

  Dėl geresnio skiedrų išmetimo pjūklas neužsikiša: Sankabos gaubtas sukurtas siekiant optimalaus greičio ir saugaus skiedrų išmetimo. Apsaugo nuo užsikišimo nei pjaustant ilgo pluošto medieną.

  Oro įpurškimo filtrai, surenka iki 98 % dulkių. Efektyvumas ir mažesnis variklio dėvėjimasis visą darbo dieną.

  Didesnis pjovimo našumas: Nauja variklio konstrukcija su plačiu naudojamų apsukų diapazonu našiam naudojimui net esant didelėms apkrovoms. Dėl 12 % didesnio pjovimo našumo (lyginant su ankstesniais to paties asortimento modeliais) pjūklas tobulai tinka produktyviam darbui net esant didelėms apkrovoms.

  Su įrengta naujausia filtravimo sistema: „572 XP®“, standartiškai, įrengtas didelio paviršiaus ploto tvirtas filtras ilgesniam ir geresniam filtravimui. Lyginant su ankstesnių kartų filtrais, šis filtras pasižymi didesniu filtravimo plotu. Grandininis pjūklas su sveikatai saugesniu varikliu ilgoms darbo valandoms.

  Šildomos rankenas padeda išlaikyti produktyvumą: Išlaiko jūsų rankų šilumą, kad jaustumėtės patogiau ir dirbtumėte produktyviau Išlaikomas aukščiausio lygio manevringumas ir valdymas taip pat padidina saugumą.